Święto Niepodległości.

07 listopada bieżącego roku uczciliśmy Święto Niepodległości. W przedstawieniu brali udział uczniowie klasy V C i V B oraz chór pod kierownictwem pani Doroty Smolarek – Dąbrowskiej.

W inscenizacji położono akcent na wyjaśnienie znaczenia słowa „ niepodległość „. Uczniowie podczas lekcji historycznej przywołali sylwetki wybitnych osobistości, które wskazały Polakom kierunek zmian.

Lekcję uzupełniły występy recytatorów, utwory muzyczne współczesnych twórców oraz prezentacja multimedialna.

Dekorację przygotowała pani Joanna Więcek, poczet sztandarowy – pani Maria Olejniczak, prezentację – pani Aneta Jarzyna i pani Agata Frączkowska, a inscenizację – pani Magdalena Nosewicz – Saleh.

Na uroczystość przybyły panie dyrektor i  zostali zaproszeni uczniowie klas III – VI wraz z nauczycielami.