poniedziałek - 9 grudzień 2013r.wtorek - 10 grudzień 2013r.środa - 11 grudzień 2013r.czwartek - 12 grudzień 2013r.piatek - 13 grudzień 2013r.

Familyfotos - grupa. „Europen superheroas”

Klasa Va tańczy poloneza dla naszych gości.

Tort z flagami państw projektu.

Wycieczka po Łodzi. Grupa zwiedziła: Księży Młyn, Białą Fabrykę, zabytki na ul. Piotrkowskiej, Manufakturę z Pałacem Poznańskiego i  Park Ocalałych. Wieczorem w szkole odbyło się spotkanie i przedstawienie prezentacji szkół  partnerskich.

W tym dniu miała miejsce wizyta przedstawicieli krajów partnerskich w naszej szkole. Pani dyrektor szkoły Wiesława Sobczyk powitała gości z p. Katarzyną Sobierajską - Sroką koordynatorem projektu w naszej szkole. Uczniowie klasy Va i VIc przygotowali pod opieką p. Bożeny Boleskiej i p. Agaty Frączkowskiej widowisko artystyczne w języku angielskim. Klasa Va zatańczyła poloneza dla naszych gości. Nasz wspaniały chór pod kierownictwem p. Doroty Smolare - Dąbrowskiej zrobił na uczestnikach miłe wrażenie.  Dekoracje przygotowała p. Agnieszka Ożga.

Jana z Czech przedstawia prezentację

o Czechach - tłumaczy p. K. Marchel.

Obiad w Warszawie  - w stylu żywieckim „Cerownia” - delegacja turecka i litewska

W tym dniu odbyła się wycieczka do Torunia, miasta superhero Mikołaja Kopernika.

Spotkanie robocze grupy Comenius i konferencja on-line via

skype z Finlandią, której delegacja nie mogła przyjechać do Polski.

Nasi goście w tym dniu zwiedzali Warszawę z naszymi nauczycielami w tym Łazienki, Zamek Królewski oraz Pałac Kultury z wjazdem na taras widokowy na 30 piętrze z oglądaniem panoramy Warszawy.

Przed Katedrą - pomnik Jana Pawła II.

Uczniowie klasy V c pod opieką p. Krystyny Marchel przygotowali prezentację o Polsce dla naszych gości.

Pomnik w Parku Ocalałych - Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata.

Na Księżym Młynie - wycieczka po Łodzi.

W Białej Fabryce.

W dniu 8 grudnia nauczyciele z naszej szkoły powitała w Warszawie delegację z krajów partnerskich. W tym dniu nasi goście mogli poznać naszą stolicę we własnym zakresie.

Zwiedzanie Łazienek.

Przed Zamkiem Królewskim.

Przed obiadem z naszymi gości z krajów partnerskich.

Grupa rumuńska, czeska i hiszpańska.

Piątek był ostatnim dniem pobytu naszych gości w Polsce. Rano uczestnicy projektu pożegnali się z naszą szkołą i udali się do Warszawy, by zobaczyć między innymi Muzeum Fryderyka Chopina.

Stronę przygotował Paweł Sofiński

Nasz Superjero - Sawu Doru koordynator projektu