14 listopada 2013r.

14 października 2013 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Uczniowie z koła teatralnego pod kierunkiem D. Hokusz i nauczyciele współorganizatorzy, przygotowali uroczystość dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły. Na uroczystości gościliśmy zarząd Rady Rodziców. Pani Dyrektor Wiesława Sobczyk wręczyła nagrody dyrektora wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom administracji; podziękowała zespołowi za zaangażowanie w tworzenie wizerunku szkoły oraz wysokie wyniki kształcenia uczniów.

Szczególne brawa i gratulacje otrzymała  pani dyrektor Wiesława Sobczyk odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej i nauczyciel Witold Kapral, który został uhonorowana Nagrodą Łódzkiego Kuratora  Oświaty.  Nauczyciele Anna Grzesiak i Beata Dubel otrzymały Medal KEN.

Pracownicy administracji i obsługi p. Ewa Kosowska, p. Grażyna Kraska, p. Alicja Staruch otrzymały Medale za wieloletnią służbę