Ogólnopolska Stypendiada Matematyczna
 Konkurs matematyczny
– „Plus – minus”
5 grudzień 2013r.

Dnia 5 grudnia 2013 r. uczniowie klas IV, V i VI brali udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Stypendiady Matematycznej. W ramach tej Stypendiady odbył się w szkole  konkurs matematyczny – „Plus – minus” . Celem konkursu była:

· popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród dzieci,

· inspirowanie uczniów w rozwijaniu i poszerzaniu własnych zainteresowań i kompetencji.

Wszystkie prace konkursowe były  odsyłane do organizatora Stypendiady – Firmy Edukacyjnej „Orzeł”, gdzie były sprawdzane i oceniane. Na początku marca bieżącego roku wyłonieni zostali zwycięzcy.

Z satysfakcją informujemy, że mamy 3 wyróżnienia.

Zdobyli je uczniowie:

Bartosz Moczkowski  - klasa V a,

Adam Radecki  – klasa V c,

Aleksandra Czerczak  - klasa VI c,

którzy otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za wzięcie  udziału w Stypendiadzie a wyróżnionym gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników, tym bardziej, że był to konkurs na poziomie ogólnopolskim!

Do konkursu uczniów przygotowały panie Jadwiga Stelmasiak i Anna Żak.