23.10.2013 dzieci z oddziału 0d były na wycieczce w Góralskiej Chacie. Wycieczka od samego początku okazała się bardzo ekscytująca, gdyż grupa O d wybrała się na nią autobusem miejskim linii 53. Wielu uczniów twierdziło, że pierwszy raz w życiu podróżują autobusem, a inni oznajmili, że nie pamiętają, kiedy ostatnio jechali nim.

W Góralskiej Chacie dzieci poznały fascynujące zwierzęta, między innymi: lamy, kucyki,  osiołki, konie, kozy, owce, barany oraz kury. Każde dziecko miało okazję wsiąść na kucyka i osiołka oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Po zwiedzeniu mini zoo uczniowie wraz z nauczycielkami wybrali się na przejażdżkę bryczką.

W czasie wyprawy dzieci zdobyły wiele ciekawych informacji na temat koni, podziwiały piękne tereny i wdychały świeże powietrze. Aby było weselej w grupie, całą drogę śpiewały jesienne piosenki, a ciepły wiatr rozdmuchiwał ich włosy.

Na  koniec tej cudownej przygody na uczniów czekała miła niespodzianka przygotowana przez mamę Michała i Julki – przepyszny poczęstunek.

W celu bezpieczeństwa do przystanku autobusowego dzieci zostały odprowadzone przez Pana Policjanta, który kontrolował w pobliżu ruch drogowy.

Ta wycieczka na długo zostanie w pamięci uczniów grupy 0 d! ;)

Szczęśliwi uczniowie z oddziału 0 d.

GRUPA  0 d w MINI ZOO
23 październik 2013r.