Pasowanie na czytelnika klas I.
21 luty 2014r.

Biblioteka szkolna oraz uczniowie świetlicowego koła teatralnego pod opieka p Magdaleny Frąckiewicz oraz p. Małgorzaty Wach przygotowali uroczystość pasowania pierwszoklasistów na czytelnika. Pasowanie to odbyło się 21 lutego 2013r. w auli szkolnej, uroczystość tą, swoją obecnością zaszczyciła p. dyrektor Wiesława Sobczyk oraz z- ca dyrektora p. Elżbieta Bednarek .

Zaś głowni goście to uczniowie klasy I A , B , C, D oraz ich wychowawcy. Pasowanie to zostało wplecione w inscenizację przedstawiającą najbardziej znane lektury szkolne. Każdy pierwszak otrzymał dyplomy pasowania na czytelnika, zakładkę do książki, a klasa cyrografy z obowiązkami czytelnika.

Wszyscy wspólnie złożyliśmy przysięgę pasowania i razem zaśpiewali piosenkę pt: „Cała Polska czyta dzieciom ” .

Do zobaczenia w bibliotece !!!!!!!!!!

Z poważaniem  n -l bibliotekarz

Agata Frączkowska.