W dniu 9 stycznia 2014r. w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi odbyło się spotkanie opłatkowe nauczycieli i wychowawców w Łodzi z abpem Markiem Jędraszewskim oraz z przedstawicielami Urzędu Miasta z p. prezydent Miasta Łodzi Hanną Zdanowską .

Ten wspaniały czas bożonarodzeniowy uświetnił występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 202 im. Jana Pawła II w Łodzi - Nowosolnej.

Spotkanie rozpoczął ks. Jarosław Pater, diecezjalny duszpasterz nauczycieli i wychowawców, a od niedawna także przewodniczący Wydziału Katechetycznego łódzkiej kurii. Zebrani wysłuchali Słowa Bożego odczytanego przaz nauczyciela p. Łukasza Grzegorczyka.

Przedstawienie jasełkowe przygotowały i przedstawiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 202 im. Jana Pawła II w Łodzi - Nowosolnej pod opieka p. Agnieszki Leskiej - Dorenda, a chór przygotowała p. Dorota Dąbrowska.

Życzenia w imieniu nauczycieli złożyła Wiesława Sobczyk, dyrektor SP nr 202.

Na zakończenie głos zabrał abp Marek Jędraszewski po którym nauczyciele i zebrani uczniowie połamali się opłatkiem. Całemu spotkaniu przyświecała świąteczna i miła atmosfera.

Stronę i zdjęcia przygotował Paweł Sofiński

Spotkanie opłatkowe nauczycieli i wychowawców
z udziałem naszych uczniów
w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.
9 styczeń 2014r.

Link do filmy z uroczystości:  http://www.youtube.com/watch?v=SwfC6blS_-o#t=86