II miejsce w konkursie
Przedświąteczne potyczki słowne i nie tylko.
17 grudzień 2013r.

Reprezentanci naszej szkoły klas szóstych uczestniczyli 17 grudnia 2013r. w potyczkach międzyszkolnych z uczniami szkół podstawowych Nr 79 i Nr 139 organizowanych przez Publiczne Gimnazjum Nr 33 w Łodzi. Uczniowie pod opieką p. P. Sofińskiego i Ł. Grzegorczyka mogli zwiedzić szkołę, poznać sale lekcyjne oraz porozmawiać z uczniami tamtejszej szkoły.

Jako reprezentanci szkoły uczestniczyliśmy w różnych konkurencjach związanych z tradycjami bożonarodzeniowymi. Braliśmy udział w teście ze znajomości kolęd polskich i tradycji bożonarodzeniowych, konkurencji plastycznej, konkurencji zręcznościowej i sportowej a także quiz ze znajomości przysłów wigilijnych w których zajęliśmy II miejsce.

Uczniowie zadowoleni i pełni świątecznych wrażeń wrócili do szkoły.